دستگاه تصفیه آّب خانگی NO FURTHER A MYSTERY

دستگاه تصفیه آّب خانگی No Further a Mystery

دستگاه تصفیه آّب خانگی No Further a Mystery

Blog Article

دستگاه های تصفیه آب صنعتی در کاربردهای مختلف به دلیل کیفیت آب در تاسیسات صنعتی و تجهیزات اهمیت زیادی پیدا می کنند. بهترین راه حل برای این که اطمینان داشته باشید، آب مورد استفاده همیشه عاری از ناخالصی و آلاینده هاست، نصب دستگاه تصفیه آب صنعتی است.

دستگاه تصفیه آب دیواری صرف نظر از نحوه نصب آن، عملکردی مانند دستگاه رومیزی یا زیرسینکی دارد و در بعضی از مدل‌ها قابلیت نصب روی یخچال را نیز دارند که مناسب فصل تابستان می‌باشند.

برخی از این شرکت ها نیز نمایندگی خود را به تولید کنندگان ایرانی داده اند.

در بهترین برندهای تصفیه آبی که ذکر شده خاستم بدونم تمام این شرکتها ایا تصفیه آب تولید میکنند؟یا بعضیاشون قطعات تصفیه آب تولید میکنن

این مواد رشد میکروب‌ها را محدود کرده و از به وجود آمدن ناخالصی‌های داخل مخزن جلوگیری می کنند.

جالب است بدانید که شرکت بزرگ تانک پک واقع در تایوان که به تولید مخازن تحت فشار برای دستگاه های تصفیه اب میپردازد، یکی از خواهرخوانده های شرکت گلوبال واتر سلوشن است.

تمامی قطعات بکار رفته در این برند و فیلترها تماما تایوانی هستش بجز شاسی و پیچ و بسته بندی و مونتاژ دستگاه check here که در شرکت پاکاب گستر انجام میشه.

میتوانید از تصفیه آب لایف واتر مدل نوبل یا سی سی کا اورجینال یا هیوندای به عنوان یک تصفیه آب مشابه استفاده بفرمایید. ضمنا برای مشاوره بهترین خرید با مدیر فروشمون میتونید تماس بگیرید که تلفن‌ها در قسمت پایین صفحه درج شده.

تصفیه آب هیوندای مدل h700 که تحت لاینسنس کره و در ایران مونتاژ میشود

قبل از هر چیزی باید به این نکته توجه داشت که دستگاه‌هایی که با برند ذکر شده در این مقاله در ایران وجود دارد لزوما برندهای اصلی نمی‌باشند.

برای راحتی شما عزیزان لیست برند های ذکر شده در این قسمت آورده خواهد شد؛ با کلیک بر روی نام برند، به قسمت توضیحات و معرفی مربوط به آن شرکت خواهید رفت.

این دستگاه دارای قطعات تایوانی – ویتنامی هست و بابت کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسبی که داره تقریبا پرفروش ترین دستگاه ما است.

فیلترهای پیش تصفیه، شامل الیافی pp، کربن گرانول، کربن بلاک

و مدیرفروش محترمتون آقای سلمانی توضیحات خوبی دادن و تشکر میکنم که نیم ساعتی با آرامش مشاوره دادن.

Report this page